Reštaurácia LeGout je od 1. mája 2020 zatvorená. Ďakujeme všetkým hosťom za priazeň.

Blog

ráčte vstúpiť do našej kuchyne

Flamenco večer - akcia zrušená

4. 9. 2017: Milí priatelia,
ľutujeme, akciu Flamenco sme museli z technických príčin zrušiť. Prihlásených hostí budeme kontaktovať. Ďakujeme za pochopenie a veríme, že vám už čoskoro budeme vedieť povedať nový termín.

Flamenco večer9. septembra bude letná záhrada Le Gout plná temperamentného tanca, hudby a spevu. Vaše zmysly očaríme kulinárskymi špecialitami, ohňovou show a modernou LED svetelnou show.

Kto by nepoznal Flamenco. V podaní Lucie Bevelaqua a podfarbené nezameniteľnou hudbou gitaristu Morenita de Triana premení letnú záhradu na horúce Španielsko. Uvítací welcome drink vo vás vyschne za pár sekúnd ako kvapka potu na slnkom rozpálenej skale.

Máloktorý nápoj zaženie smäd tak, ako chladená sangria a kvalitný výber španielskych vín.

Viete si predstaviť čarovanie s ohňom, špeciálne pyroefekty?

Flamenco večer, uvidíte ich na vlastné oči. Na koniec programu zažijete nemenej úžasnú svetelnú led show. Garantujeme neopakovateľný vizuálny zážitok.

Cena vstupenky je 18 €. Vstupenka zahŕňa welcome drink a pútavý program. Jedlá si môžete vybrať z menu špeciálne pripraveného len pre tento večer.

Vstupenky zakúpite telefonicky na čísle 0905 900 774.

Zakončite leto 2017 ako sa patrí – večerom plným španielskeho temperamentu, fascinujúcej hry ohňa, svetla a kulinárskych špecialít.

Teší sa na vás šéfkuchár Robo Hadviga a tím reštaurácie Le Gout.

Urobte chute svojim priateľom
demo