Reštaurácia LeGout je od 1. mája 2020 zatvorená. Ďakujeme všetkým hosťom za priazeň.

Osobný šéfkuchár do domu

Výborné jedlo u vás doma alebo vo firme bez akýchkoľvek starostí

Osobného kuchára museli vymyslieť v rozprávke. Predstavte si, že so svojimi blízkymi, priateľmi či obchodnými partnermi zažijete výnimočný gastronomický zážitok vo vlastnom prostredí, bez akejkoľvek práce. Rozkážete si, na čo máte chuť, ušetríte čas, námahu, a to všetko bez starostí. Nie je to ako z rozprávky?

Oslava – párty je taká dobrá, aké dobré je jedlo

Som Robo Hadviga, váš osobný šéfkuchár do domu. Firemnú akciu, záhradnú gril párty, recepciu, banket, posedenie so vzácnou návštevou, rodinné či detské oslavy alebo menšie svadby premením na zážitok z 5* reštaurácie.

Chcete sa doma chutne najesť, ale ste pracovne vyťažený a nechcete sa zdržiavať nakupovaním, varením a upratovaním kuchyne? Výnimočné gurmánske jedlá z najlepších surovín pripravím aj u vás doma.

Miesto si určite sami. Môže to byť váš byt, dom, klub alebo prenajatá chata, penzión, apartmán či jachta.

Robo Hadviga, kuchár do domu

Pracujem bez stresu a s citom pre najmenší detail

1. Najprv si naplánujeme menu
Aká kuchyňa vám viac sedí? Talianska alebo slovenská? Nemusíte ryby, cibuľu? Máte nejaké obmedzenia, špeciálne chute, diétu alebo iné požiadavky? Menu pripravíme presne na mieru. Navarím foie gras, paštéty, tataráky, steaky, rebrá, burgre, cestoviny, rizotá, dezerty... Forest Gump povedal, že život je ako bonboniéra a nikdy nevieš, čo ochutnáš. Nás sa to netýka, spoločne vyberieme najchutnejšie kúsky. Nezabudli sme na niečo? Skutočný gastronomický zážitok sa nezaobíde bez správne vybraných nápojov. K vybranému menu odporučím kvalitné vína a ostatné nápoje.

2. Nakúpim najčerstvejšie suroviny
Samozrejme, aj vaše obľúbené. Je to predsa vaša udalosť.

3. Príprava jedla
Suroviny, vrátane inventáru, priveziem v dohodnutý čas a pustím sa do práce.


4. Dámy a páni, servírujeme
Kým vy sa budete venovať svojim hosťom, ja naservírujem jedlo. Aj v tomto spravím vašu udalosť očarujúcou. Môžem porozprávať o jednotlivých jedlách, zaujímavosti o ich príprave, zabaviť hostí kuchárskou show.

5. Keď bez práce, tak skutočne bez práce
Postarám sa o uskladnenie navarených pokrmov podľa vašich pokynov a pustím sa do upratovania. Kuchyňa po mne zostane taká, aká bola pri príchode.

Zdá sa vám úloh veľa? Áno, je ich dosť, ale všetky zvládnem. Na Oscara.

Dôvera je esenciálna surovina

V mojej praxi osobného šéfkuchára do domu to platí na 100 %. Rešpektujem vaše súkromie, som diskrétny a vždy si dohodneme presné podmienky.

Kuchára do domu môžete aj darovať

... pre ženu, muža, kohokoľvek, kto miluje dobré jedlo a chce sa nechať rozmaznávať dokonalým servisom. Mimochodom, kuchár do domu je príjemným spestrením aj pre dámsky večer.

Škola varenia u vás doma, vo firme

Nemusím byť len kuchárom, ktorého umenie budete obdivovať na tanieri. Rád vás zasvätím do kulinárskeho umenia v škole varenia. Budem zásobovačom, ktorý donesie najlepšie suroviny, sprievodcom svetových receptov, učiteľom, ktorý prezradí aj tajné „finty“ a vy sa stanete pánom kuchyne, ktorý získa obdiv.
Róbert Hadviga - šéfkuchár do domu

Róbert Hadviga

šéfkuchár do domu

Prešiel som kus sveta

V Nemecku a v Taliansku som objavil fascinujúce recepty a spoznal kuchyne, ktoré sa odovzdávali generáciami. V reštauráciách Aruba, Freis, Hotel Kaskády, ale aj na Americkej ambasáde som pôsobil ako hlavný kuchár alebo šéfkuchár.

S kolegom Jaroslavom Žídekom sme boli spoluorganizátormi projektu Top Chef Tour. Na stene mám zavesené ocenenia za 2. miesto v kurze varenia Thai Gastromy v Hoteli Danube 2004 a za 3. miesto za filetovanie lososa na Danubius Gastro 2010.

Od roku 2014 som viedol obľúbenú reštauráciu LeGout v centre Banskej Bystrice, ktorú navštívilo viac ako 25 000 hostí. Moja kuchyňa je známa tým, že jedlá pripravujem výhradne z čerstvých a v čo najväčšom rozsahu z domácich surovín. Pochutili si u nás osobnosti zo Slovenska a zahraničia, napríklad Peter Nagy, prezident Rudolf Schuster, Sisa Sklovska, ambasádori z Írska, Katarína Lagaro z Kuby.


Užite si oslavu a výborné jedlo bez akýchkoľvek starostí a práce.

Ušetríte to najcennejšie – čas, ktorý môžete venovať ľuďom, na ktorých vám záleží.

Kontaktujte ma už dnes, rád vám poskytnem viac informácii.


Mobil: 0908 282 873 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Povedali o mojej kuchyni

 • Sisa SklovskáNajlepšie jedlo na svete je tu!

  Sisa Sklovská Speváčka
 • Peter NagyĎakujem za milú obsluhu a perfektnú kuchyňu.

  Peter Nagy Spevák
 • Rudolf SchusterĎakujem za perfektnú obsluhu a výbornú stravu. Cítil som sa ako doma. Prídem znova.

  Rudolf Schuster Prezident SR
 • HildeThank you for a delicious lunch.

  Hilde Ambassador of IrelandUrobte chute svojim priateľom
demo