Po a So 11.00 - 15.00 h | Ut až Pia 11.00 - 21.00 h | Mobil: 0905 900 774. Rezerváciou stolu po 16.00 h nám umožníte vytvoriť pre vás dokonalé pohodlie

Pracuj v LeGout

Práca s nami Ti bude chutiť

Hľadáme čašníkov na letnú sezónu. Ak Ťa nepresvedčíme za jednu minútu, pošli faktúru za čas strávený čítaním tejto stránky. :-)

Budeme Ťa potrebovať v lete. Počas pracovných dní ale aj cez víkendy na svadby a oslavy.

V BB patríme medzi najlepšie reštaurácie. A keďže sme dobrí, často máme plno. Počítaj s tým, že si niekedy zadrieš vrtuľu. Na fotky z Copacabany zabudni. Máme však peknú letnú terasu a nebudeš väznený za pásom vo fabrike.

Šéfkuchár je zároveň majiteľom reštaurácie a varíme čertovsky dobre. Ak to dokážeš rovnako profesionálne naservírovať, zarobíš si slušne. Nekecáme.

Radi Ťa všetko naučíme. Ty však MUSÍŠ CHCIEŤ. Cez to nejde vlak. A nielen to. Ak dokážeš makať, neskôr Ti dáme dream job. Budeš našim kolegom na TéPéPé.

Dáme slovo? Peniaze máme pripravené na stole. Zavolaj na 0905 900 774 a pýtaj si Janku.

Práca v LeGout Ti bude chutiťPozrite sa, ako je u nás krásne. Prejdite sa interiérom našej reštaurácie a nezabudnite si odskočiť pred vstupom hore na terasu. Robíme tam parádne svadby, oslavy, stretnutia alebo firemné akcie.


Povedali o nás hostia

Slová, ktoré sú pre nás najlepším receptom

  • Martinka VeličnáStačila nám jedna návšteva a pochopili sme, že táto reštaurácia bude našou obľúbenou. Najviac sa tešíme na ich vlastné domáce jedlá, ktoré sú výnimočné.

    Martinka Veličná Banská Bystrica
  • Mgr. Zuzana SliackaV lete sme strávili v LeGout veľa krásnych chvíľ a vychutnali sme si hriešne chutné špeciality. V Banskej Bystrici nevieme o lepšej reštaurácii.

    Mgr. Zuzana Sliacka Zvolen
  • Richard Jaroušek100%ná reštaurácia pre stretnutia s priateľmi. Tatársky biftek bol vynikajúci, obsluha milá a charizma šéfkuchára dodala našej akcii cveng.

    Richard Jaroušek Banská Bystrica
Urobte chute svojim priateľom
demo