Reštaurácia LeGout je od 1. mája 2020 zatvorená. Ďakujeme všetkým hosťom za priazeň.

Škola varenia s Robom Hadvigom

Chceli by ste vedieť pripraviť jedlá, ktoré vyčarujú „nebíčko v ústach“? Poznať postupy a fígle o ktorých sa nehovorí ani v kuchárskych knihách?

Naučím vás všetko čo viem v mojej škole varenia. Robím ich pre široké spektrum žiakov – kuchárov od detí, mamičky, zamestnancov firiem až po profesionálov.

Kurzy varenia sú obľúbené aj ako teambuildingové aktivity, alebo ako súčasť nezabudnuteľnej súkromnej oslavy. Možností je veľa a v každom kurze varenia vás presvedčím, že gastronómia je nielen umenie, ale aj terapia.

Robo Hadviga, kurzy varenia pre deti a dospelých

Škola varenia pre deti

Radosť, smiech a plné brušká. Takto najčastejšie hodnotia rodičia moje školy varenia pre deti. A som na to hrdí, veď akú najlepšiu odmenu si môže rodič priať?

Pre malých šéfkuchárov je škola varenia zábava, spoznávanie samých seba, objavovanie svojej zručnosti. Deti spoznajú potraviny a ich vitamíny, naučia sa rozoznať kvalitné suroviny od nekvalitných. Na koniec kurzu dostanú sladkú odmenu.

Prečo škola varenia pre deti? Deti budú v kuchyni samostatnejšie. Vycibria si zručnosť a predovšetkým sa naučia jesť dobré jedlo, ktoré je základom zdravia.

Na atmosféru sa nepýtajte, treba ju zažiť. Kurzy varenia vediem v priateľskej atmosfére a s humorom. Na zábavu a smiech mám osvedčený recept.

Darujte deťom krásne zážitky a odtrhnite ich od internetu, mobilov a TV. V škole varenia sa zabavia a naučia veľa užitočných vecí, s ktorými vás doma radi prekvapia.

Školy varenia pre dospelých

Naučím vás, ktoré potraviny sú vhodné na prípravu dobrého jedla, aké spotrebiče a pomôcky sú ideálne, a osvedčené postupy vďaka ktorým sa doma blysnete aj pred tou najnáročnejšou návštevou.

Učíme sa v pohode, jedlo si vychutnávame počas celej výuky. Chcem aby varenie bolo pre vás zábavou. Mimochodom, pohár dobrého vínka je vždy samozrejmosťou.

Naposledy sme varili:

 • Domáce nátierky a pestá.
 • Mrkvová, cviklová a pesto cuketové a pažítkové.
 • Ako hlavné jedlo bravčovú konfitovanú panenku, hráškové pyré, pivovú, syrovú a bylinkovú omáčku.
 • Školu varenia sme ukončili dezertom, a nie hocijakým: ovocným tatarákom s jahodami, ananásom, mascarpone krémom a čokoládovou penou.

Aká je cena za školy varenia?

Presne sa určiť nedá, pretože každý kurz nastavím na mieru podľa počtu kuchárov, programu, druhu pokrmov, ktoré budeme pripravovať.

Neváhajte ma kontaktovať, rád vám poskytnem viac informácií a spravím nezáväznú cenovú ponuku.
Robo Hadviga


Mobil: 0908 282 873 Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Róbert Hadviga - šéfkuchár do domu

Róbert Hadviga

šéfkuchár do domu

Prešiel som kus sveta

V Nemecku a v Taliansku som objavil fascinujúce recepty a spoznal kuchyne, ktoré sa odovzdávali generáciami. V reštauráciách Aruba, Freis, Hotel Kaskády, ale aj na Americkej ambasáde som pôsobil ako hlavný kuchár alebo šéfkuchár.

S kolegom Jaroslavom Žídekom sme boli spoluorganizátormi projektu Top Chef Tour. Na stene mám zavesené ocenenia za 2. miesto v kurze varenia Thai Gastromy v Hoteli Danube 2004 a za 3. miesto za filetovanie lososa na Danubius Gastro 2010.

Od roku 2014 som viedol obľúbenú reštauráciu LeGout v centre Banskej Bystrice, ktorú navštívilo viac ako 25 000 hostí. Moja kuchyňa je známa tým, že jedlá pripravujem výhradne z čerstvých a v čo najväčšom rozsahu z domácich surovín. Pochutili si u nás osobnosti zo Slovenska a zahraničia, napríklad Peter Nagy, prezident Rudolf Schuster, Sisa Sklovska, ambasádori z Írska, Katarína Lagaro z Kuby.Povedali o mojej kuchyni

 • Sisa SklovskáNajlepšie jedlo na svete je tu!

  Sisa Sklovská Speváčka
 • Peter NagyĎakujem za milú obsluhu a perfektnú kuchyňu.

  Peter Nagy Spevák
 • Rudolf SchusterĎakujem za perfektnú obsluhu a výbornú stravu. Cítil som sa ako doma. Prídem znova.

  Rudolf Schuster Prezident SR
 • HildeThank you for a delicious lunch.

  Hilde Ambassador of IrelandUrobte chute svojim priateľom
demo