Po a So 11.00 - 15.00 h | Ut až Pia 11.00 - 21.00 h | Mobil: 0905 900 774. Rezerváciou stolu po 16.00 h nám umožníte vytvoriť pre vás dokonalé pohodlie

Najdôležitejšie okamihy v živote

prežijete u nás podľa svojich predstáv a očakávaní

Sú okamihy, na ktorých nám veľmi záleží. Svadby, firemné stretnutia, detské a rodinné oslavy sa nedajú reprízovať. Všetko musí vyjsť podľa očakávania, bez najmenších chybičiek.

Vytvorili sme dokonalý priestor a ponúkame profesionálne služby pre udalosti, na ktorých vám záleží:

 • pripravujeme jedlá z domácej kuchyne, ktorej základom sú jedlá z čerstvých surovín podľa osvedčených receptov;
 • v prostredí našej reštaurácie sa budete cítiť dokonale: interiér sme zariadili štýlovo a v romantickej záhrade sa budete cítiť ako v raji;
 • každú udalosť pripravíme vrátane doplnkových služieb.
Škola varenia v Banskej Bystrici

Svadba - najkrajší deň v živote dvoch ľudí

V našej reštaurácii sme usporiadali už viac svadobných hostín. Príprave venujeme dostatočnú pozornosť a vždy dokážeme každému hosťovi ponúknuť jedlo podľa jeho chuti. Nesnažíme sa vás dostať do zabehaných klišé a radi sa necháme viesť vašou fantáziou.

Firemné párty, rodinné a detské oslavy, krstiny, promócie, oslavy Valentína

Dokonale poznáme recepty na tieto spoločenské udalosti. Stretli sme sa so stovkami požiadaviek na jedlá, nápoje alebo doplnkové služby. Všetky sme zvládli na jednotku.

Školy varenia a kvízy?

Áno, robíme. Hlavne školy varenia pre deti sú pre nás cestou, ako odovzdať svoje umenie mladšej generácii. Je fascinujúce, ako rýchlo sa dokážu deti naučiť to, čo sme my získavali rokmi praxe.

LeGout je miesto zážitkov

Pracujeme usilovne, aby ste u nás prežili chvíle, na ktoré budete s radosťou spomínať. Chvíle, kedy zastane čas a spomienky budete rozmieňať na chutné jedlá, príjemnú atmosféru a stretnutia s milovanými osobami a priateľmi.
Róbert Hadviga - majiteľ a šéfkuchár

Róbert Hadviga

majiteľ a šéfkuchár

Róbert Hadviga

hlava kuchyne

Som hrdý na svoju reštauráciu. Bude mi cťou, keď nás navštívite a dáte mi možnosť presvedčiť Vás o mojom umení, na ktorom pracujem celý život.

Robo Hadviga podpis

Povedali o nás hostia

Slová, ktoré sú pre nás najlepším receptom

 • Martinka VeličnáStačila nám jedna návšteva a pochopili sme, že táto reštaurácia bude našou obľúbenou. Najviac sa tešíme na ich vlastné domáce jedlá, ktoré sú výnimočné.

  Martinka Veličná Banská Bystrica
 • Mgr. Zuzana SliackaV lete sme strávili v LeGout veľa krásnych chvíľ a vychutnali sme si hriešne chutné špeciality. V Banskej Bystrici nevieme o lepšej reštaurácii.

  Mgr. Zuzana Sliacka Zvolen
 • Richard Jaroušek100%ná reštaurácia pre stretnutia s priateľmi. Tatársky biftek bol vynikajúci, obsluha milá a charizma šéfkuchára dodala našej akcii cveng.

  Richard Jaroušek Banská Bystrica
Urobte chute svojim priateľom
demo