Po a So 11.00 - 15.00 h | Ut až Pia 11.00 - 21.00 h | Mobil: 0905 900 774. Rezerváciou stolu po 16.00 h nám umožníte vytvoriť pre vás dokonalé pohodlie

Vitajte v LeGout

V srdci Banskej Bystrice

Firemné akcie

Vytvárame priestor, kde sa budete cítiť príjemne

Dobré jedlo a vynikajúce nápoje v príjemnom prostredí a priateľskej atmosfére. Čo viac potrebujete na stretnutie s obchodným partnerom, firemný večierok, vianočné posedenie alebo teambuilding?

V srdci Banskej Bystrice – a predsa v pokojnej atmosfére

Uzavretú spoločnosť ponúkame v priestoroch rustikálne zariadenej reštaurácie s kapacitou 45 osôb alebo na letnej terase s kapacitou 120 osôb – priamo pod hviezdami, ktoré samozrejme neúčtujeme :-)

  • pripravíme vám jedlá zo starostlivo vyberaných a čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov, podľa receptov z vyhlásených európskych reštaurácií;
  • zabezpečíme kvalitné slovenské vína a prémiové destiláty, ktoré po dobrom jedle znásobia gurmánsky zážitok.

Stretli sme sa s rôznymi požiadavkami na jedlá, nápoje alebo doplnkové služby. Všetky sme zvládli na jednotku aj preto, že máme bohaté skúsenosti a vašu firemnú udalosť vnímame ako vlastnú.

Každé jedlo pripravíme pedantne a s fantáziou, na profesionálnej úrovni. V každom súste si vychutnáte naše umenie, nech si objednáte vlastné špeciality alebo známe jedlá.

Firmy oceňujú našu flexibilitu – dokážeme uspokojiť aj tie najnáročnejšie a najmenej očakávané požiadavky.

S parkovaním si nerobte starosti. Priamo pred reštauráciou, alebo o niekoľko metrov ďalej, zaparkujete bez najmenších problémov.Prejdite sa priestormi našej reštaurácie

Nechajte sa očariť letnou terasou
Fotogaléria

Nezabudnuteľné okamihy v každej firemnej akcii


Róbert Hadviga - majiteľ a šéfkuchár

Róbert Hadviga

majiteľ a šéfkuchár

Róbert Hadviga

hlava kuchyne

Garantujeme dokonalý gastronomický zážitok a profesionálny servis. Vaša firemná akcia dopadne podľa očakávaní.
Urobte chute svojim priateľom
demo
×

Vážení zákazníci z dôvodu corona vírusu je naša reštaurácia do odvolania zatvorená. Spoločne dúfajme, že sa situácia čo najskôr vyrieši.