Po a So 11.00 - 15.00 h | Ut až Pia 11.00 - 21.00 h | Mobil: 0905 900 774. Rezerváciou stolu po 16.00 h nám umožníte vytvoriť pre vás dokonalé pohodlie

Svadba vonku

Pod holým nebom, prikrytí hviezdami v srdci Banskej Bystrice

Hľadáte miesto na svadbu v prekrásnej letnej záhrade alebo v štýlovej reštaurácii, s vynikajúcou domácou kuchyňou a profesionálnou výzdobou? Práve ste ho našli. Vitajte v LeGout.

Vytvorili sme miesto v ktorom napíšete nezabudnuteľný príbeh svojho najkrajšieho dňa. V náručí flóry letnej záhrady s kapacitou 120 osôb, prikrytý oblohou plnou hviezd a s kulinárskymi špecialitami domácej kuchyne prežijete zázračný večer – začiatok spoločného života.

Nemáme radi neočakávané prekvapenia. Všetko plánujeme s maximálnou precíznosťou a dôrazom na každý detail.

Svadba na letnej terase v LeGout

Profesionálna svadobná výzdoba

Slávnostnú výzdobu záhrady alebo reštaurácie, stolov a stoličiek zabezpečíme v spolupráci s agentúrou Madelaine podľa Vašich želaní a predstáv. Všetky dekorácie, aranžmány budú dokonale ladiť. Svojich hostí očaríte už pri vstupe.

Svadobné priestory

Svadba vonku – na letnej záhrade a s tanečným parketom má svoje kúzlo, jej atmosféra je nezabudnuteľná. Súkromie a romantické prostredie nájdete tiež v priestoroch našej reštaurácie s kapacitou 45 hostí.

Letná terasa urobí radosť aj deťom. Pieskovisko s dreveným domčekom a šmýkačkou im poskytne bezpečný priestor pre zábavu.

Svadobné menu

Naša kuchyňa je v Banskej Bystrici preslávená. Stačí si pozrieť jedálny lístok a zistíte, že jedlo je našou vášňou. Varíme výhradne z čerstvých surovín jedlá, ktoré nájdete len v najlepších reštauráciách v Európe. Pečieme si vlastný chlebík, domáce likéry, horčicu, pestá...

Pripravíme svadobné menu o ktorom sa Vám nesnívalo. S prostredím letnej záhrady vytvorí fascinujúci zážitok.

Pomôžeme Vám zabezpečiť aj ostatné služby

Ubytovanie nájdete v hoteli Art blízko našej reštaurácie, odporučíme aj spoľahlivého svadobného fotografa, starejšieho, hudbu a pre hostí pripravíme výslužky.


Fotogaléria

Váš svadobný a najkrajší deň


Róbert Hadviga - majiteľ a šéfkuchár

Róbert Hadviga

majiteľ a šéfkuchár

Dokonalé miesto pre svadbu vonku

Ozvite sa nám už dnes. Porozprávame sa o vašom najkrajšom dni a pripravíme nezáväznú ponuku.

Mobil: 0905 900 774
E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.
Prejdite sa priestormi našej reštaurácie

Vstup na letnú terasu po schodoch naľavo

Urobte chute svojim priateľom
demo
×

Vážení zákazníci z dôvodu corona vírusu je naša reštaurácia do odvolania zatvorená. Spoločne dúfajme, že sa situácia čo najskôr vyrieši.